Diafon Uzmanı | Birsen Elektronik Markasıdır

Akıllı Kilit Ankara

akıllı kilit ankara

Akıllı Kilit Ankara

Akıllı Kilit sistemleri binalarda geçiş kontrolü, kolaylığı ve güvenliği sağlamaktadır. Bina ve apartmanlardaki diafon sistemlerinden bağımsız olarak montajı yapılabilmektedir.

Akıllı Kilit Faydaları - Özellikleri

 • Akıllı kilit çip sistemi ile hızlı geçiş sağlar.
 • Akıllı Kilit sistemlerinde akülü güç kaynağı sayesinde
  elektrik kesintlerinde de çalışma sağlar.
 • Mevcut diafon kapı açma sistemine entegre olarak çalışır.
 • Akıllı kilitler google aramalarındaki ilgilli diğer terimleri ile birebir aynıdır.
  Akıllı Kapı Otomatiği, Apartman Akıllı Kilit Sistemleri, Çipli Kapı Kilidi Fiyatları, Merter Akıllı Kilit, Novacom Akıllı Kilit, Akıllı Kilit Fiyatları, Akıllı Kilit Servisi Ankara

  Akıllı Kilit Ankara

  Diafon Uzmanı
  Müşteri Yorumları

  Diafon sistemleri ile ilgili servis ve tamir taleplerinizi anında değerlendiriyoruz. En kısa sürede en uygun çözümleri üretiyoruz. Firmamız tüm markalarda arızalar için tamir ve servis hizmeti vermektedir.

  ankara diafon tamiri

  Binamızda eskiyen ve çalışmayan diafon sistemini, görüntülü diafon sistemine çevirdiler. Kablolama, kırma dökme olmadan. 4 yıldır kusursuz bir şekilde çalışıyor. Elinize sağlık.

  diafon servisi ankara
  Ahsen S.

  Ahsen S.

  21-Mayıs-2022

  Yeni yaptırdığımız villa için görüntülü diafon sistemi yaptırdık. 3 katın hepsinde görüntü diafon ekranı kurdular. Tamamen profesyonel işcilik yaptılar. Ankara'da kurumsal olarak çalışan bir firma. Teşekkürler

  diafon servisi ankara
  Bülent Y.

  Bülent Y.

  13-Temmuz-2022

  Sürekii arıza veren ve yanlış dairenin zilini çalan bir sisteme sahiptik. Ankara'da gerçekten tanıştığımız diafon servileri içinde en iyisi. Hem uygun fiyat, hem garanti, hem de anında hizmet verdiler. Firmayı ve ekiplerini kutluyorum. Ellerinize sağlık.

  diafon servisi ankara
  Hikmet C.

  Hikmet C.

  10-Temmuz-2022